Text Size

Kontakt / Dojazd

PŚZ i PZ ELVITA  -  Jaworzno III Sp. z o.o. Grupa PZU
ELVITA NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe "Elektron"
43 - 450 Ustroń, ul. Zdrojowa 5

 

 

Kontakt:

tel. stacjonarny – 33 854 28 99; 33 854 30 25; 
fax: 33 854 16 92

Rezerwacje on-line: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.sanatoriumelektron.pl 

Nr konta:

SANTANDER BANK POLSKI S.A. nr 58 1090 2008 0000 0001 0048 9983

Przyjmujemy płatności kartami: VISA, V PAY, MasterCard, Maestro

  1. Administratorem podanych danych osobowych jest PŚZ i PZ Elvita - Jaworzno III Sp. z o.o., (dalej „CM Elvita”). W CM Elvita powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi. Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.